Aktualności

Nie daj się oszukać - wychodząc z długów.

Słów kilka o tym, o czym powinniśmy pamiętać gdy postanowimy wreszcie wyjść z długów.

szczegóły

Metody oszczędzania w pigułce

Jak wybrać odpowiedni sposób oszczędzania, aby nasze pieniądze rosły w zadowalający sposób?

szczegóły

Jak założyć dobre konto osobiste

Najpierw sami musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czego właściwie od konta oczekujemy. Możemy wziąć kartkę, wypisać wady i zalety obecnego rachunku i następnie poszukać rozwiązania, które pozwoliłoby nam wyeliminować wady, przy zachowaniu zalet. Nie powinniśmy zbytnio przywiązywać się ani do banku ani do rachunku. Oferty zmieniają się dynamicznie, banki twardo między sobą konkurują i to, co dziś jest szczytem opłacalności za pół roku może być ofertą co najwyżej przeciętną.

Następnym krokiem jest prześledzenie ofert poszczególnych banków. Pewną pomocą mogą nam posłużyć kampanie reklamowe, gdzie kładzie się nacisk na najciekawsze aspekty oferty. Sporo dowiemy się czytając informacje o rachunkach i warunki ich prowadzenia na stronach internetowych. Ostatnią czynnością, która pozwoli nam ostatecznie dokonać wyboru jest wizyta w placówkach i posłuchanie tego, co konsultanci mają nam do zaoferowania.

Jeżeli rozmowa w banku będzie dobrze przeprowadzona to powinno konto być dopasowane do naszych potrzeb. Z uwzględnieniem częstotliwości korzystania z bankomatu, ilości przelewów, które robimy, sposobu płacenia za zakupy.

Udzielamy pożyczki i chwilówki w całym kraju

Copyright © 2011 Centrum Finansowe
Tworzenie stron Webton.pl