Aktualności

Nie daj się oszukać - wychodząc z długów.

Słów kilka o tym, o czym powinniśmy pamiętać gdy postanowimy wreszcie wyjść z długów.

szczegóły

Metody oszczędzania w pigułce

Jak wybrać odpowiedni sposób oszczędzania, aby nasze pieniądze rosły w zadowalający sposób?

szczegóły

2018-10-24

Nie daj się oszukać - wychodząc z długów.

Komornik depcze Ci po piętach, boisz się dźwięku własnego telefonu, w nocy budzi cię nawet najmniejszy szum na klatce schodowej? Długi przytłaczają Ciebie i twoją rodzinę a ty nie masz już pomysłu jak sobie z nim poradzić? Nie martw się - nie jesteś sam. Wokół znajduje się wiele osób gotowych Ci pomóc. Musisz tylko chcieć przyjąć tą wspaniałomyślną pomoc.

Długi i brak możliwości ich szybkiej spłaty, nie są dla człowieka komfortową sytuacją życiową.  W dobie obecnego coraz bardziej pogłębiającego się kryzysu,  i niepewnej sytuacji na rynku pracy, coraz więcej osób staje przed problemami finansowymi.

W tych ciężkich czasach jedną z niewielu branż, która rozkwita są firmy świadczące usługi pomocy w wyjściu z kłopotów finansowych.  Zatrważające jest to jak wiele osób wpada w ich sidła, myśląc że w ten sposób ratuje siebie oraz swych najbliższych przed ruiną finansową.

Niestety bardzo często okazuje się ,że  by móc ubiegać się o pomoc w wyjściu z długów, najpierw należy wypłacić firmie pomagającej niewielkie honorarium.  Jest to kwota wahająca się w granicach 100 do nawet  500 złotych. W normalnych warunkach nie powinno to budzić zastrzeżeń, jednak niestety na ogół okazuje się ,że po dokonaniu wpłaty,  nie otrzymujemy wystarczającej pomocy a jedynie ogólne wytyczne , które niestety nie pomogą nam w wyjściu z długów.

Ten proceder trwa w najlepsze i coraz to nowe osoby wpadają w pułapkę tracąc swoje ciężko zapracowane pieniądze.  Nasuwa się więc pytanie czy jest jakaś szansa dla ludzi którzy znaleźli się w tarapatach finansowych i nie bardzo potrafią sobie z nimi poradzić.

Najważniejsze to się nie poddawać za wszelką cenę trzeba szukać dodatkowych zajęć przynoszących dochody. Należy stworzyć prosty plan, polegający na cięciu wszelkich wydatków. Drobne oszczędności mogą bardzo pomóc w wygospodarowaniu większej sumy, którą można będzie przeznaczyć na spłatę zobowiązań.

Jeśli mamy zadłużenie w banku, nie bójmy się negocjować. Bank nie jest wrogiem. Na pewno wykaże dobrą wolę i pomoże rozkładając dług na mniejsze raty, rozłożone w dłuższym czasie, lub w inny sposób tak byśmy mogli uczciwie spłacić wszystko co do złotówki.

Udzielamy pożyczki i chwilówki w całym kraju

Copyright © 2011 Centrum Finansowe
Tworzenie stron Webton.pl